Ljubljančani so v Tivoliju zmagali kar 8:3 in vodijo z 2:1 v zmagah. S po dvema goloma sta se izkazala napadalec Aleš Mušič in branilec Domen Vedlin. Slednji je tako kot tudi Žiga Pance (strelec enega gola) stopil pred našo kamero. Starejšega od bratov Pance je posebej "intervjuval" tudi poškodovani branilec Scott Hotham. Tekmo pa sta ocenila tudi kapetan Jeseničanov in strelec prvega gola na tekmi Tomi Hafner in trener Bojan Magazin.
Hokej
VIDEO: Posebni intervju za Žigo Panceta
Ljubljana, 31. 03. 2012 10.26 |
PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min
Avtor
T.Š./G.J.
Komentarji
4
Na tretji tekmi finala državnega hokejskega prvenstva je domača Tilia Olimpija presenetljivo visoko premagala Acroni Jesenice in za naslov prvaka potrebuje še eno zmago. Po zmagi je bilo v ljubljanskem taboru vzdušje precej sproščeno.
UI
Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
KOMENTARJI (4)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.