Dirkaško moštvo iz Maranella bo italijanskim olimpijcem zagotovilo tehnologijo v različnih športnih panogah. Glavni cilj sodelovanja je najti optimalne rešitve na področju aerodinamike in materialov.

CONI in Ferarri si bosta v prihodnje družno prizadevala za iskanje rešitev, ki bi koristile tako športnikom na poletnih olimpijskih igrah, kot tudi na zimskih. Inženirji pri Ferarriju bodo sodelovali s predstavniki italijanskih športnih zvez, delali pa bodo na razvoju aerodinamike, materialov in športnih rekvizitov.
Ferarrijevo znanje naj bi športnikom koristilo predvsem v zimskih športih, svetovali pa naj bi tudi kolesarjem in tenisačem.
KOMENTARJI (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.