Pop in

Rezervni deli pred slovensko premiero

Ljubljana, 22. 01. 2003 00.00 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Slovenska premiera filma Rezervni deli režiserja in scenarista Damjana Kozoleta bo 31. januarja v Krškem, od koder bo film potoval v večja slovenska mesta. V Berlinu bo na mednarodnem filmskem festivalu prikazan 13. februarja.

Film, katerega prva klapa je padla v Krškem marca 2002, je bil posnet v dobrih dveh mesecih, sredi novembra je bila končana postprodukcija, januarja pa je že prišlo vabilo na 53. mednarodni filmski festival v Berlin, kamor je bil uvrščen v tekmovalni del, je pojasnil producent filma Danijel Hočevar.

V Ljubljani bo premierno prikazan film 5. februarja, dan kasneje pa v celjskem Planetu Tuš. Znani so tudi datumi projekcij na festivalu v Berlinu. V četrtek, 13. februarja, bo po dopoldanski novinarski projekciji z angleškimi podnapisi v dvorani Berlinale Palast ob 16. uri v isti dvorani tako imenovani "Gala Screening" z nemškimi podnapisi, s katerimi so opremljene tudi vse ostale kopije. V petek, 14. februarja, bosta ob 15. uri in ob 18.30 projekciji v dvorani Royal Palast, istega dne ob 22.30 pa bo še zadnja javna projekcija v dvorani International.

Producent filma je še povedal, da na Berlinalu pričakujejo več kot 3000 novinarjev s celega sveta ter okrog 13.000 filmskih profesionalcev iz Nemčije in tujine.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
  • Powered, bencinska kosilnica
  • Lounge naslanjač Relax
  • Lounge set Maja      
  • Gardena, robotska kosilnica      
  • žar
  •  Vrtna hiška, lesena, mikka
  • Scheppach visokotlačni
  • Lounge set Alex
  • Karcher visokotlačni
  • Villager robotska kosilnica
  • paviljon
  • sedežna fiesta