Saraí Meza je leta 2008 nastopila v telenoveli Angeli brez kril (Cuidado con el ángel), kjer je odigrala vlogo Maríe Antoniete ''Mayite'', hčerke Juana Miguela, ki ga je zaigral William Levy. Njegova TV izbranka je bila Maite Perorni, za katero je bila to prva telenovela po razpadu mehiškega glasbenega fenomena RBD.
Saraí Meza je bila takrat stara komaj sedem let. Deklica je svojo vlogo tako zelo prepričljivo odigrala, da je leta 2011 dobila vlogo v telenoveli Rafaela. Prikupna deklica je danes zrasla v mlado gospodično, ki še naprej sledi svojim sanjam. Svoj talent je 19-letnica z malih zaslonov prenesla tudi na gledališke odre, poleg igre pa je njena druga strast glasba.
Med drugim je nastopila v najstniški seriji Kally’s Mashup, zaradi katere se je morala začasno preseliti v Argentino. V seriji je tudi prepevala in posnela pesmi Stomp in Secret, ki jo je odpela skupaj z Maio Reficco.
KOMENTARJI (5)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.