Domača scena

Povabilu na koncert ob državni proslavi so se odzvali vsi povabljeni glasbeniki

Ljubljana , 25. 06. 2023 20.14 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min
Avtor
Anastasija Jović
Komentarji
3

Slovenija praznuje 32 let od osamosvojitve, ki se je zelo živo spomnijo tudi nekateri naši glasbeniki. Na klic v čast domovine ter povabilu na koncert ob državni proslavi so se z veseljem odzvali vsi, tudi generacije, ki so o osamosvojitvi brale le v šolskih učbenikih.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
  • Powered, bencinska kosilnica
  • Lounge naslanjač Relax
  • Lounge set Maja      
  • Gardena, robotska kosilnica      
  • žar
  •  Vrtna hiška, lesena, mikka
  • Scheppach visokotlačni
  • Lounge set Alex
  • Karcher visokotlačni
  • Villager robotska kosilnica
  • paviljon
  • sedežna fiesta

KOMENTARJI (3)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

proofreader
26. 06. 2023 08.44
+2
To ni bila državna proslava ampak promocija nekih woke ideologij. Nastopajoči pa jugofili.
Blue Dream
26. 06. 2023 12.01
-1
Pač nekateri so živeli precejšen del življenja v Jugi. Zakaj bi se morali distancirati sedaj od tega? ali pa negativno gledati na svojo preteklost. Meje in države se spreminjajo, Slovenec pa ostaja Slovenec
Ombolo
25. 06. 2023 21.13
-3
Proslava je bila zelo gledljiva. Kapo dol. Odjavna špica sicer malo prehitra za moje oči. So kje objavljeni vsi glasbeni izvajalci?