Po rdeči preprogi Železniškega muzeja so se sprehodili poslovni partnerji, mnogi znani medijski obrazi in sodelavci POP TV. V sproščenem vzdušju so nazdravili preteklim uspehom in prihajajočim projektom. Kot je v uvodnem nagovoru dejal generalni direktor PRO PLUS Pavel Vrabec, so imeli kaj slaviti. "Niso samo rezultati tisti, na katere sem tako ponosen. Sem so namreč prišli vsi tisti, ki s svojo inovativnostjo in profesionalnostjo prispevajo k takšnim uspehom. Skupaj namreč ustvarjamo trende in kvalitetno vsebino in to v prvi vrsti za gledalke in gledalce," je še povedal in z zanosom napovedal prihajajoče jesenske vsebine.
Sicer pa je eden izmed najbolj pričakovanih dogodkov na domači medijski sceni presenetil tudi s spektakularnim glasbenim nastopom POP TV obrazov in to na kar petih odrih. Pod dirigentsko paličico priznanega glasbenika Roka Goloba se je na različnih odrih odvijal pravi glasbeni boj. Svoje glasbene adute so pokazali Peter Poles, Natalija Bratkovič, voditelja šova Slovenija ima talent Domen Valič in Sašo Stare, igralci priljubljene serije Reka ljubezni, Blaž Setnikar, Tadej Pišek, Mojca Funkl in Lara Komar ter nekateri izmed ustvarjalcev najbolj gledanega informativnega programa pri nas Urša Trebušak, Ota Roš, Miha Kranjc, Janez Usenik in Simon Vadnjal.
V posebnih priredbah priljubljenih dveh pesmi sta zbrane pobožali glasbeni zvezdnici Maja Keuc s pesmijo Naj sije v očeh in Lea Sirk z znanimi napevom iz serije Reka ljubezni, Jaz že vem zakaj.
Ker se ve, da je POP promenada dogodek leta, so ga vsi nestrpno pričakovali. Da je to zabava z veliko začetnico, govori tudi dejstvo, da je večina povabljencev odplesala pozno v noč.
Oglejte si tudi, kako sta se na POP Promenado pripravljala voditelja Natalija Bratkovič in Simon Vadnjal!