
Predvajani posnetek snidenja se prične z deklico, ki je leta 2016 umrla zaradi levkemije. Ta se prikaže izza kupa drv, kjer se je skrivala. »Mati, kje si bila,« vpraša in doda: "Zelo sem te pogrešala. Ali si tudi ti mene?" Nato deklici pritečejo solze. "Pogrešala sem te, Na-jeon," mati odgovori računalniški upodobitvi šestletne deklice in ji poskuša z roko pobožati lase.
"Čeprav je bila zelo kratka izkušnja, sem bila za trenutek res srečna," je povedala mati.
Toda v resničnem svetu je mati stala v studiu pred zelenim platnom, na glavi pa je nosila očala za navidezno resničnost in rokavice, občutljive na dotik. Med predvajanjem posnetka, nato kamera prikazuje moža in njune tri otroke, ki si z oči brišejo solze. Vse skupaj je zapakirano v devet-minutni dokumentarni film z naslovom I Met You (srečala sem te).
Uporabniki družbenih omrežij so se sicer različno odzvali na posnetek. "Moja mati je nepričakovano umrla pred tremi leti. Želim si, da bi jo lahko tudi jaz srečala," je dejala uporabnica Youtubea.

Medtem pa korejski kolumnist Park Sang-hjun opozarja, da je dokumentarni film zgolj izkoriščanje osebne bolečine. "Razumljivo je, da si žalujoča mati znova želi videti hčerko. Tudi jaz bi," je dejal, vendar je po njegovem mnenju problem v snovalcih dokumentarnega filma, ki so izkoristili ranljivo mamo, zato da bi maksimizirali število ogledov.
Produkcijska ekipa je sicer potrebovala osem mesecev programiranje Na-yeon. Kot trdijo, so na ta način želeli družini zgolj ponuditi tolažbo. Eden od producentov je tudi dejal, da je to način, da ljubljene obdržimo v spominu.
KOMENTARJI (22)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.