V napadu na Baliju sta umrli 202 osebi, napad na hotel v Džakarti pa je zahteval 13 človeških življenj.

Po besedah glavnega preiskovalca Erwina Mappasenga so nekateri med petnajsterico, ki so jo aretirali sicer že sredi avgusta, sodelovali tudi pri pripravah na nove napade. Osumljenim naj bi sodili v skladu z novim indonezijskim protiterorističnim zakonom, ki kot najvišjo možno kazen predvideva smrtno kazen s streljanjem.
Indonezija policija je po atentatu na Bali doslej aretirala več kot 70 domnevnih muslimanskih skrajnežev. Večina med njimi je pripadnikov skrajne islamistične skupine Džamaja Islamija.
Indonezijsko sodišče pa je danes na po sedem let zaporne kazni obsodilo še dva pomagača napadalcev na Baliju. Eden je napadalcem posodil avtomobil, medtem ko jim je drugi nudil zatočišče, ko so se skrivali pred oblastmi, so sodniki obrazložili svojo odločitev.
Po obsodbi Musjafaka in Naziba Navavija je število obsojenih sostorilcev napada naraslo na sedem. Obsojeni so bili na zaporne kazni med sedmimi in 16 leti zapora. Dva izmed glavnih storilcev, voditelja napada Imam Samudra in Amrozi, ki ga je sodišče spoznalo za krivega sodelovanja v tem napadu, pa sta bila v prejšnjih tednih obsojena na smrt z ustrelitvijo.
Na sodišču v Denpasarju potekajo procesi proti kakim 30 osebam, obtoženim sodelovanja v napadu na Baliju. Vsi obtoženi so domnevni člani skrajne islamske skupine Džamaja Islamija.