
Ribarjenje se je za 16-letnega Yasserja Lopeza s Floride skorajda končalo usodno. Ko sta s prijateljem pospravljala svojo opremo, se je po nesreči sprožila harpuna. Ta je mladeniča zadela v glavo. Ostra konica se mu je zabodla tik nad njegovim desnim očesom in nato pogledala ven na zadnji strani lobanje. Mladenič je nesrečo preživel.
Kirurgi so porabili kar tri ure, da so harpuno potegnili iz njegovih možganov. Zdravniška ekipa je razkrila, da je bil Lopez pri zavesti in je z možmi v belem celo komuniciral, potem ko so ga pripeljali v bolnišnico. Po nekem čudežu harpuna ni prizadela pomembnejših možganskih centrov. 16-letnik se je po operaciji tudi že zbudil in se spregovoril nekaj besed, nesreče pa se ne spominja.
KOMENTARJI (13)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.