O podobnih incidentih poročajo tudi iz Zaragoze na severu Španije, kjer so bili ranjeni najmanj trije ljudje. Množični protesti študentov in dijakov proti vojni pa so potekali tudi drugod po Španiji. V Madridu je po podatkih organizatorjev na ulice odšlo več kot 200.000 ljudi, medtem ko policija govori o 10.000, demonstracije pa so povzročile prometno zmedo.
V Bruslju pa je medtem danes kakih 20 mirovnikov in nekaj evropskih poslancev blokiralo bencinsko črpalko družbe Esso, da bi s tem v znak protesta proti vojni v Iraku sprožili bojkot ameriških proizvodov v Evropi.
Do neredov med demonstracije proti vojni v Iraku pa je danes prišlo tudi v Avstraliji in Južni Koreji. V Sydneyju so demonstranti na varnostne sile metali kamenje in steklenice. Po navedbah avstralskih medijev je bilo pri tem ranjenih najmanj 15 protestnikov in štirje policisti. Do neredov med demonstranti in policisti je prišlo tudi v Seulu, ko so protestniki skušali vdreti na območje ameriškega veleposlaništva. V Seulu in Sydneyju je bilo aretiranih po 30 demonstrantov. Demonstracij v Sydneyju, ki so potekale pod geslom Knjige namesto bomb, se je udeležilo kakih tisoč pretežno mladih. Organizatorji so za nerede obtožili policijo, saj naj bi varnostne sile namerno izzivale udeležence. V Perthu na zahodu Avstralije so demonstranti ameriški generalni konzulat obmetavali z vrečkami, polnimi barve, in paradižniki. Dva demonstranta je policija prijela. Protesti so potekali tudi v Brisbaneu na avstralski vzhodni obali, od koder poročajo o petih aretacijah.
Protivojni protesti so danes potekali tudi v več indonezijskih mestih. Udeležilo se jih je najmanj 4000 ljudi.
Egiptovski zunanji minister Ahmed Maher pa je danes poklical na zagovor sirskega veleposlanika v Kairu, da bi mu izrazil protest zaradi demonstracij v Damasku, med katerimi je bilo slišati protiegiptovska gesla. V Damasku je v torek proti vojni v Iraku protestiralo več tisoč Sircev. Demonstranti so pri tem vzklikali gesla proti nekaterim arabskim voditeljem, med drugim proti egiptovskemu predsedniku Hosniju Mubaraku, jordanskemu kralju Abdulahu II. ter emirjema Kuvajta in Katarja.