Najprej naj bi bili napadeni vojaški cilji v okolici Prištine, kjer so se slišale štiri močne detonacije iz smeri letališča osrednjega kosovskega mesta. Televizija Srbija je sporočila, da ni zadet noben vojaški objekt oz. cilj in da se protiletalska zračna obramba uspešno zoperstavlja tem napadom, ki baje še trajajo. Zasebna tiskovna agencija Beta poroča, da so letala zveze NATO ponovno bombardirala cilje v okolici Prištine in da je protiletalska obramba vojske Jugoslavije odgovorila na te napade.
Tarča napadov letal NATO so bili tudi vojaški objekti v Črni gori, in sicer blizu Podgorice (letališče) in Danilovgrada.
Napadeni naj bi bili tudi vojaški cilji v okolici Kragujevca. V tem osrednjem mestu Srbije je po napadih zmanjkalo toka, zelo otežkočene pa so tudi telefonske zveze. Brez elektrike je tudi Priština.
Radio Pančevo je sporočil, da so bombe letala zveze NATO zadele tovarno letal UTVA, ki gori. Pančevo je mestece, oddaljeno kakšnih 30 km od Beograda.
TV Studio B je poročal, da so napadena tudi beograjska obmestna naselja Žarkovo in Rakovica. Ta televizijska postaja poroča tudi o napadu na vojaško letališče Batajnica, ki je kakšnih 25 km daleč od Beograda.
O napadu na beograjska naselja je poročal tudi Radio Pančevo, ki trdi, da so se slišale detonacije blizu Avale ter da je zadet radarski sistem v beograjskem delavskem naselju Rakovica.
Radio Pančevo še poroča, da so se nekaj pred deseto uro zvečer oglasile sirene tudi v mestu Bor, na vzhodu Srbije.
Tudi o napadu na cilje v okolici Novega Sada ni podrobnejših poročil o morebitnih človeških žrtvah in gmotni škodi. Prve vesti o civilnih žrtvah je objavila televizija BK Telecom, ki trdi, da so žrtve napadov na vojaške objekte večinoma člani družin vojaških oseb in begunci iz republik nekdanje SFRJ, ki začasno prebivajo v tej objektih.
Po najnovejših vesteh naj bi bila tarča napadov letal zveze NATO tudi Užice in Kuršumlija.