Tujina

Jezerniki nizajo zmage

Los Angeles, 11. 03. 1999 12.01 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Jezerniki iz Los Angelesa so po zamenjavi trenerja in prihodu Dennisa Rodmana sinoči zmagali že trinajstič zapored. Tokratna žrtev so bili njihovi mestni tekmeci Škarje, strelsko pa je bil najbolj razpoložen - kdo drug kot Shaquille O'Neal, ki je dosegel zavidljivih 31 točk. Novopečeni Jezernik Dennis Rodman tokrat ni blestel, saj je ujel le šest žog.

Nadzvočniki iz Seattla so gostovali v Milwaukeeju, kjer so doživeli nov poraz. Gruzijec s slovenskim potnim listom Vladimer Stepania tokrat k porazu ni ''pripomogel'' nič, saj je akcije svojih kolegov skozi vso tekmo spremljal le s klopi. Domači Jeleni so na koncu slavili s 101:97.

Nov poraz so doživela tudi Sonca iz Phoenixa. Marko Milič, ki je še vedno na seznamu poškodovanih, seveda v Clevelandu ni igral. Pri domačinih je najbolj blestel Shawn Kemp - dal je 18 točk -, na pomoč pa mu je s 14 točkami priskočil tudi Cedric Henderson. Pri gostih iz Arizone je bil strelsko najuspešnejši Tom Gugliotta, ki je dosegel 16 točk.

Pred sezono precenjene Ostroge iz San Antonia so končno tudi zmagale. Na domačem parketu so Čarovnijo iz Orlanda premagali v zaključnih sekundah tekme, ko je David Robinson zadel oba prosta meta. Sicer pa so domačini večji del srečanja zaostajali. Izenačili so namreč šele pet minut pred koncem, ko je met za tri točke zadel Tim Duncan (79:79). Zanimivo, da gostje potem do konca niso uspeli doseči nit ene same točke.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
  • Powered, bencinska kosilnica
  • Lounge naslanjač Relax
  • Lounge set Maja      
  • Gardena, robotska kosilnica      
  • žar
  •  Vrtna hiška, lesena, mikka
  • Scheppach visokotlačni
  • Lounge set Alex
  • Karcher visokotlačni
  • Villager robotska kosilnica
  • paviljon
  • sedežna fiesta