Policijska preiskava je pokazala, da je bila pred in po atentatu na Đinđića v stiku z Miloradom Lukovićem-Legijo in Dušanom Spasojevićem-Šiptarjem, za katerima so razpisali tiralice. Luković in Spasojević sta pred umorom srbskega premiera tudi večkrat prenočevala v njeni vili.
Po prvem neuspešnem atentatu na Đinđića, 21. februarja, pa je Ražnatovićeva finančno podpirala družino atentatorja Dejana Milenkovića, ki je še vedno na begu.
Po poročanju beograjskih medijev so okrepljene policijske enote že navsezgodaj obkolile hišo Cece Ražnatović ter priprle njene osebne varnostnike pred in v bližini znane palače v elitnem delu Beograda, ki jo je zgradil Arkan. Policisti so v hišo vdrli v popoldanskih urah, beograjski mediji pa poročajo, da so iz nje odnesli velike zaboje olivno zelene barve, varovalne jopiče in orožje.
Beograjski mediji so v nedeljo poročali, da je bila Ceca Ražnatović privedena na t.i. informativni pogovor zaradi suma povezanosti z Miloradom Lukovićem Legijo ter z drugimi pripadniki t.i. zemunskega klana. Ceca je v pogovorih za ponedeljkove izdaje nekaterih srbskih časnikov zanikala, da bi bila privedena na informativni pogovor.
Za zapahi so se znašli tudi pevkini osebni stražarji. Srbska policija je po sredinem atentatu priprla skoraj 400 pripadnikov različnih mafijskih združb, aretacija voditelja zemunske mafije Legije pa naj bi bila le še vprašanje dni.