Slovenija

Znova praznili sodišče

Maribor, 15. 09. 2006 10.40 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Po anonimni grožnji z bombo na mariborskem sodišču je policija ugotovila, da je šlo za lažen preplah.

V operativno-komunikacijskem centru Policijske uprave Maribor so danes ob 8.52 prejeli anonimni klic, da je v stavbi mariborskega sodišča podtaknjena bomba.

Mariborska sodna palača: Tudi grožnja z bombo 23. marca letos se je izkazala za lažno.
Mariborska sodna palača: Tudi grožnja z bombo 23. marca letos se je izkazala za lažno. FOTO: Jani Dolinšek

Policija je kmalu zatem začela prazniti prostore in zavarovala območje pred vhodom v sodišče, je potrdil tiskovni predstavnik policijske uprave Franc Virtič.

Po pregledu sodnega poslopja se je izkazalo, da je šlo za lažno prijavo. Grožnjo o domnevno podtaknjeni bombi je mariborsko sodišče prejelo že 23. marca in 22. junija letos.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
  • Powered, bencinska kosilnica
  • Lounge naslanjač Relax
  • Lounge set Maja      
  • Gardena, robotska kosilnica      
  • žar
  •  Vrtna hiška, lesena, mikka
  • Scheppach visokotlačni
  • Lounge set Alex
  • Karcher visokotlačni
  • Villager robotska kosilnica
  • paviljon
  • sedežna fiesta

KOMENTARJI (1)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User29516
15. 09. 2006 11.42
Taka dejanja so po kvalifikaciji terorističan in tako bi jih morali tudi obravnavati.Ne gre za šalo ampak za čisto običajen terorizem!! Kaj bi bilo,če bi si vsak izmislil ali pa celo uresničil taka dejanja. Torej zadeva je vsega obsojanja vredna.