Slovenija

Nevarnosti zaradi voznika, ki je na podravski avtocesti vozil v napačno smer, ni več

Maribor, 25. 11. 2016 11.39 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Dopoldne je na podravski avtocesti med Hajdino in Dravskim Poljem voznik vozil v napačno smer. Nevarnost je bila za voznike, ki so vozili proti Mariboru.

 

Dopoldne je na podravski avtocesti med Hajdino in Dravskim Poljem voznik vozil v napačno smer. Nevarnost je bila za voznike, ki so vozili proti Mariboru.

Kaj storiti, ko se pred nami na avtocesti pojavi vozilo, ki vozi v napačno smer?

Verjetno bo vozilo v napačni smeri vozilo skrajno po njegovi desni, torej na prehitevalnem pasu, zato takoj zmanjšajte hitrost vožnje in se umaknite na vozni ali celo na odstavni pas, vklopite vse utripalke, da opozorite še voznike za vami, varnostna razdalja med vozili v smeri naj bo ustrezna, svetujejo na Darsu. Če je le možno, se umaknite na prvo počivališče.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20

KOMENTARJI (2)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

hmhmhm
25. 11. 2016 11.46
+2
Kateri voznik, ki je sedaj v avtu pa bere tole vašo objavo?
kleber
25. 11. 2016 11.48
ja a ti nisi 24/7/365 online na 24 kur? Če ne nisi na tekočem :)