Slovenija

Dan žalovanja v poklon papežu

Ljubljana, 25. 04. 2025 20.11 | Posodobljeno pred 3 urami

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min
Avtor
Tanja Volmut
Komentarji
1

Z dnevom žalovanja se bo tudi Slovenija poklonila spominu na velikega državnika in duhovnega voditelja, sporočajo z vlade. Zastave na državnih ustanovah bodo spuščene na pol droga. Organizatorjem dogodkov pa vlada predlaga, naj dan žalovanja primerno upoštevajo, na primer z minuto molka. Različnih dogodkov, od športnih do kulturnih, bo sicer pri nas jutri kar veliko.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

KOMENTARJI (1)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

BroNo1
25. 04. 2025 20.35
+1
Pa smo spet plačali Golobu vikend s Tino….po dragih hotelih, ne glede po vzroku obiska. Kahko bi šla z Pirčevo sama, ne pa da narod plačuje mondene vikende. Sigurno nista v privat sobah ali apartmaju, kjer Tinca kuha sama….