Golf

Novo vodstvo GZS

Ljubljana, 13. 04. 2012 14.59 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Na redni letni skupščini Golf zveze Slovenije, ki je potekala 12.4.2012 je bilo izvoljeno novo vodstvo. Za predsednika je bil ponovno izvoljen Marijan Jurenec.

Pred volitvami novega vodstva je kandidat za predsednika g. Marijan Jurenec predstavil program dela za naslednje mandatno obdobje, v katerem je izpostavil nekaj ključnih projektov, ki jih mora izpeljati novo vodstvo: organizacijske spremembe in prenovitev strukture golf zveze,

še večji poudarek na razvoju šolskega in mladinskega golfa, iniciativa in pomoč pri izgradnji kratkih mestnih igrišč, dodatno izobraževanje obstoječih in novih strokovnih kadrov, zagotavljanje stabilnih virov financiranja za delovanje zveze in izvedbi programov, nadaljnji razvoj in promocija golfa v slovenskem prostoru ter poglobljeno sodelovanje z ostalimi organizacijami na področju golfa v Sloveniji.

Ob Marijanu Jurencu so člani predsedstva postali še: Stanislav Bobnar, Mirjana Benedik, Mihael Brejc, Rok Freyer, Aleksander Kravanja, Robert Kupec, Marko Macura, Zvonko Murgelj,  Gregor Vidmar, Marko Vončina.

 Prisotni na skupščini so tudi soglasno potrdili vsa poročila za 2011 in program dela ter proračun zveze za 2012.

 

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.