Prihodki družbe so se tako povzpeli na 282,9 milijona dolarjev, kar v primerjavi z lanskimi prihodki v višini 192,7 milijona dolarjev predstavlja 47-odstotno povečanje. Za dobre poslovne rezultate so zaslužni predvsem oglaševalci, ki se pojavljajo na spletni strani Yahoojevega iskalnika, ter naročniki, ki so za Yahoojeve storitve hitrega iskanja internetnih informacij pripravljeni plačati.
Število Yahoojevih naročnikov se je do konca letošnjega marca povzpelo na 2,9 milijona, kar je približno petkrat več kot v enakem obdobju lani. Večina naročnikov pa Yahooju plačuje bodisi za večji predal elektronske pošte bodisi za zelo priljubljeno ženitno posredovalnico, objavljeno na spletni strani. V družbi upajo, da se bo število naročnikov v prihodnjih devetih mesecih povečalo za 300.000 do 500.000, kar bi predstavljalo dodaten vir dohodka. Naročniki so namreč k prihodkom letošnjega prvega četrtletja prispevali 63,7 milijona dolarjev, kar je 24,2 milijona dolarjev več kot v enakem obdobju lani.
Močno povečana donosnost iskalnika je družbi Yahoo omogočila vrnitev med prve internetne iskalnike. Družba ne želi izdati podatkov, koliko denarja je na njen račun priteklo z oglaševalskih strani, vendar pa je vodja financ družbe Yahoo Susan Decker poudarila, da je za velik del rasti marketinških prihodkov družbe v prvem četrtletju zaslužno prav visoko število obiskov reklamnih spletnih strani.
Yahoo načrtuje nadaljevanje uspešne rasti družbe, vodstvo pa za drugo četrtletje napoveduje 315 milijonov dolarjev prihodkov, kar je precej nad napovedmi analitikov (292 milijonov dolarjev). Za tekoče poslovno leto pa Yahoo predvideva prihodke v višini 1,28 milijarde dolarjev.