Črna kronika

Traktorist v smrtni nevarnosti

Slovenj Gradec, 06. 08. 2010 08.01 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Na lokalni cesti Gortina – Pernice sta se srečala traktorist in voznica osebnega avtomobila. Ona je zapeljala vzvratno, on pa okoli nje, zaradi česar je zgrmel po strmini navzdol. Med prevračanjem je utrpel hude poškodbe.

Policisti OKC PU Slovenj Gradec so bili včeraj ob 12. 32 obveščeni, da se je na lokalni cesti Gortina – Pernice pripetila huda prometna nesreča.

Na kraju dogodka so ugotovili, da je voznik traktorja vozil po lokalni cesti iz Gortine proti Pernicam. Iz nasprotne smeri je pripeljala voznica osebnega vozila. Pri srečanju sta vozili obstali. Voznica osebnega vozila se je na delu ceste, kjer srečevanje med vozilom ni mogoče, začela z vzvratno vožnjo umikati vozniku traktorja. Voznik traktorja je nato zapeljal na levo stran vozišča z namenom, da se ji izogne. Pri tem se mu je zaradi teže traktorja in prikolice udrl rob vozišča, zato je zapeljal po strmini in se prevrnil. Med prevračanjem je traktorist padel s traktorja.

Utrpel je hude telesne poškodbe, zato so ga odpeljali v splošno bolnišnico Slovenj Gradec. Je v smrtni nevarnosti.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20

KOMENTARJI (10)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

totnhem
06. 08. 2010 13.59
Pri takem srečavanju vzami si čas in da si 100%,da se boš lahko srečal,ne pa eh saj bo šlo. To nikoli ne drži.
vlak
06. 08. 2010 13.54
Upam,da se bo vse srečno končalo.
User424710
06. 08. 2010 12.17
igor.gojcic- kaj če pa je ona že stala in je blo vseeno zelo malo placa? Da mi tu ugibamo,ko ne poznamo podrobnosti pa nekoga obtožujemo nepotrpežlivosti, je ravno brezveze. Želim le vso srečo traktoristu,da se reši.
Ramzess
06. 08. 2010 11.56
"Voznica osebnega vozila se je na delu ceste, kjer srečevanje med vozilom ni mogoče, začela z vzvratno vožnjo umikati vozniku traktorja. Voznik traktorja je nato zapeljal na levo stran vozišča z namenom, da se ji izogne." Se samo meni zdi, da tu nekaj ni prav, kako jo je lahko obvozil, če se mu je ona umikala nazaj, stran od njega. Traktorist je zaradi nepotrpežljivosti in napačnega prepričanja naredil brezvezno neumnost, namesto, da bi voznici zgolj sledil po cesti, dokler se mu ta ta sama ne umakne s ceste, kar je navsezadnje bil njen namen. Ne vemo kakšen je bil naklon ceste, kjer se navadno umika tisti, ki pripelje navzgor. In kaj se je zgodilo z voznico po tem? Oziroma potem, ko je poklicala pomoč. Očitno je kar nestala.
Tatjana mala
06. 08. 2010 10.07
ja uso srečo traktoristu.
User563021
06. 08. 2010 10.02
to je res ja ceste itak niso urejene (mogli bi slovenski cestarji iti pogledat v Avstrijo) strinjam se s ddrej, meni se zdi da bolj komentirajo tiski ki še niso prav traktorja videli
User407090
06. 08. 2010 09.14
nevarne ceste imamo.. te vaške ceste res da so asfaltirane.. ampak bankine so pa takšne da bi bilo boljše če jih nebi bilo! vso srečo traktoristu!..
User369752
06. 08. 2010 09.12
Eh zdaj ni vode na njihov mlin. Saj tisti ki komentirajo, še niso sedeli v traktorju več kot kakšnih par ur, čer sploh so. Namreč kmet na leto presedi v traktorju kakšen mesec dva.
User551798
06. 08. 2010 08.48
nevem3 če pa nebi padel iz kabine bi bil pa že zagotovo mrtev razen če si videl trakrot drugače kot jas ko tu blizu živim...lahko je traktor še tako dober ko se bo prevračal mu bo kabino zmučkalo.......tistim km etom ko gre lepo pa živijo v okolici LJ,drugi pa lepo trpijo ob delo
User563021
06. 08. 2010 08.40
nebo nihče komentiral, da imamo kmetje same dobre traktorje (saj država skoraj plača traktor ne kot to komentirate v drugih temah), če bi to bil dober traktor ne bi padel s kabine