
Nekaj čez 9. uro je voznik pri ljubljanski tržnici zapeljal na stebričke, čeprav so bili že dvignjeni za dobrih 15 centimetrov, na semaforju pa je gorela opozorilna rdeča luč, so sporočili iz Javnega podjetja Ljubljanska parkirišča in tržnice.
Stebriček se je nato dvignil do konca, z njim pa tudi vozilo. Takrat so se sprožile zračne blazine, ki so poškodovale voznika, avto pa je ostal dvignjen na stebričku.
Reševalci so poskrbeli za poškodovanega in ga odpeljali v klinični center, gasilci so vozilo postavili nazaj na kolesa in odklopili akumulator. Stebrički so medtem že popravljeni in normalno delujejo.
Na PU pravijo, da je v nesreči nastalo za okoli 5000 evrov materialne škode.

KOMENTARJI (59)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.