Črna kronika

VIDEO: Za nesrečo s štirikolesnikom kriva neprilagojena hitrost

Besnica, 10. 07. 2013 19.05 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

V bližini Besnice pri Kranju je voznik štirikolesnika zaradi neprilagojene hitrosti v ostrem ovinku zapeljal na skrajni desni rob ceste in se začel prevračati po brežini. Pri tem se je huje poškodoval, njegova sopotnica pa lažje.

nesreča štirikolesnika
nesreča štirikolesnika FOTO: POP TV

V bližini Besnice pri Kranju se je ob 17.40 zgodila prometna nesreča. 36-letni voznik štirikolesnika iz okolice Kranja je v ostrem ovinku zaradi neprilagojene hitrosti v izogib trčenju z vozilom, ki je pravilno pripeljalo nasproti, zapeljal na skrajni desni rob ceste in se začel prevračati po brežini, so za 24ur.com povedali na PU Kranj.

Voznik je v nesreči utrpel hude telesne poškodbe, njegova 23-letna sopotnica pa lažje.

Policisti mu bodo izdali plačilni nalog z globo v višini 300 evrov in tri kazenske točke.

nesreča štirikolesnika
nesreča štirikolesnika FOTO: POP TV

Kot poroča Uprava RS za zaščito in reševanje, je voznik štirikolesnika zapeljal približno 30 metrov v jarek. Pri tem si je izpahnil roko, sopotnico pa je štirikolesnik povaljal. Gasilci JZ GRS Kranj so zavarovali mesto nesreče, nudili pomoč reševalcem NMP in z vitlom potegnili štirikolesnik nazaj na cesto. Voznika in sopotnico so reševalci odpeljali v ljubljanski klinični center.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20