
Eric Watson je zapustil svojo domovino tako zaradi dela kot zaradi zabave, nedavno pa se je tudi ločil od soproge Nicky, ki je ob reklamiranju spodnjega perila našla tudi ljubimca.
Bogataš je igralko spoznal v Los Angelesu, kjer Nicole snema novi film, v katerem igra čarovnico, skupaj pa sta si ogledala neko boksarsko tekmo v Las Vegasu, na kateri se je zbrala ameriška jet-set smetana.
Sicer pa je bogati Watson že znanec rumenega tiska, saj, naj bi se v nekem londonskem pubu stepel z rojakom Russelom Crowom, za katerega je prav tako znano, da je 'šmiral' z Nicole.
Mnogi se sprašujejo, koliko časa bo nova Nicolina veza vzdržala, ker je igralka zadnje ljubimce na hitro odslavljala. Na spisku bivših so se tako znašli Robbie Williams, Lenny Krawitz, Toby Maguire in menda tudi rapper Q-Tip.