cenik smučarskih kart

Negotovost zaradi dražjih energentov dviguje cene smučarskih kart

26. 09. 2022 11.01

Slovenska smučarska središča so se že začela pripravljati na novo zimsko sezono, o kateri pa je še veliko neznank. Žičničarje po dveh letih protikoronskih ukrepov tokrat skrbijo predvsem visoke cene energentov. Ponekod so zato že napovedali podražitev vozovnic, računajo pa tudi na ukrepe države.

Dnevne smučarske karte tudi letos okoli 30 evrov

25. 09. 2018 10.07

Ste tudi vi med tistimi, ki že nestrpno pogledujete proti hribom in komaj čakate, da zapade prvi sneg? Se že veselite, da se boste lahko s smučmi pognali v dolino, pri tem pa navdušeno vijugali levo in desno? Potem vas verjetno tudi zanima, koliko denarja boste morali odšteti za smučanje na naših smučiščih.

Vsi razlogi za obisk smučišča Kanin

21. 02. 2017 07.18

Resnično ugodna smuka na povezanih smučiščih Kanin in Sella Nevea za vse obiskovalce, ki bodo nočili v kateri od partnerskih namestitev smučišča Kanin.