Samo zase kot prase

Goga in Mef: Ko se bomo vdali, lahko postane hudo
06. 04. 2025 16.37Primorska naveza Zmelkoow in Mef je letos poskrbela že za tretjo gledališko-kulturniško ekspedicijo s formulo za rešitev sveta, v okviru katere še vedno trdijo "ne nas jebat". Kaj vse se še podi po glavah dveh glasbenih veteranov, 74-letnega Draga Misleja Mefa in nekoliko mlajšega Goge Sedmaka, pa v intervjuju.

Zmelkoow ob izdaji nove pesmi: Menedžer poskrbi, da ne zaslužimo preveč
24. 02. 2025 11.47Zmelkoow so izdali novo pesem z zanimivim naslovom, ki jo posvečajo svetovni egoistični eliti. Z besedilom opozarjajo na perečo problematiko naraščajočega egoizma in izumiranja empatije, sami pa hitro poskrbijo, da med člani njihove zasedbe ne pride do sebičnosti. Glasbenik Goga Sedmak, ki nam je prav tako zaupal podrobnosti posebnega snemalnega dne, se je prav tako pošalil, da že njihov menedžer poskrbi, da ne zaslužijo preveč, in jim s tem pomaga, da ne padejo v skušnjavo.

Glasbeni albumi v letu 2020
27. 12. 2020 08.00Kljub precej specifičnemu letu, kot je to, ki se izteka, je bilo objavljenih veliko albumov, veliko dobre glasbe, tako na domači kot na svetovni sceni. Poglejmo si vidnejše domače izdaje in pokukajmo še malce na tuje.

Recycleman: Lahko se naučiš obrti, a to te še ne naredi artista
10. 10. 2020 08.00Dalaj Eegol, že desetletje poznan kot Recycleman, se je razgovoril o novem, šestem albumu KWA, ki je nedavno ugledal luč sveta. Z nami je naredil pregled kariere in pesmi s plošče, se zazrl vase in trenutne razmere. Tako v glasbi kot v družbi. Več nam je razložil v izčrpnem intervjuju v svojem rodnem Kranju.