Zanimivosti

TV program za homoseksualce

New York, 30. 05. 2004 00.00 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Televizijska mreža MTV namerava aprila 2005 v ZDA na posebnem kanalu oddajati program, namenjen homoseksualcem, lezbijkam, biseksualcem in transseksualcem.

Program MTV bo namenjen homoseksualcem, lezbijkam, biseksualcem in transseksualcem, starim od 25 do 49 let
Program MTV bo namenjen homoseksualcem, lezbijkam, biseksualcem in transseksualcem, starim od 25 do 49 let FOTO: Reuters

Kot je povedal Tom Freston iz MTV Networks, je bila njihova dolgoletna želja, da bi ustanovili posebno mrežo, namenjeno tej skupini prebivalstva. Kljub napredku na področju zaščite njihovih pravic, njihovemu pojavljanju v poslovnem svetu, v družbi nasploh in tudi na televiziji, pa po Frestonovih besedah na televiziji ni stalnega prostora za to pomembno in vplivno občinstvo. V ZDA je v zadnjih mesecih število oddaj, namenjenih tej ciljni skupini, močno naraslo. Rezultati raziskave Market Research.com, kažejo, da je v ZDA 15 milijonov homoseksualcev in lezbijk, katerih kupna moč znaša 485 milijard dolarjev.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
  • Powered, bencinska kosilnica
  • Lounge naslanjač Relax
  • Lounge set Maja      
  • Gardena, robotska kosilnica      
  • žar
  •  Vrtna hiška, lesena, mikka
  • Scheppach visokotlačni
  • Lounge set Alex
  • Karcher visokotlačni
  • Villager robotska kosilnica
  • paviljon
  • sedežna fiesta