Kot je znano, na olimpijskih igrah (tako poletnih kot zimskih) ni vroče le na belih strminah in ledenih ploskvah, ampak tradicionalno tudi v olimpijski vasi, kjer športnice in športniki bivajo skupaj.


Za seks ali za spomin?
Če se vam vse skupaj zdi nenavadno in ste prepričani, da ne bodo športniki nikoli porabili vseh kondomov, se motite – na olimpijskih igrah v že omenjenem Sydneyju so olimpijci zelo hitro porabili vseh predvidenih 70.000 kondomov, zato so jih morali organizatorji priskrbeti dodatnih 20.000. V Atenah pred šestimi leti je vsega skupaj pošlo 130.000 kondomov. Je pa res, da je vprašanje, ali športniki vse kondome res porabijo za posteljne aktivnosti ali pa jih le vzamejo za spomin.


Poleg športnikov bodo lokalne oblasti veliko pozornosti namenile tudi turistom. V ta namen so začeli s posebno akcijo 'SaveGames 2010' (slovensko VarneIgre 2010), v okviru katere nameravajo po mestnih ulicah razdeliti 250.000 kondomov. Poleg spolnosti so se usmerili tudi na nekatera druga področja, kot je problematika drog.
Tudi zastonj lubrikanti
V kampanji bo sodelovalo okrog 200 prostovoljcev, ki pa ne bodo razdeljevali le kondomov, ampak tudi druge spolne pripomočke, kot so lubrikanti in posebne lučke za osvetljevanje. “Prostovoljci bodo začeli delati že na prvo noč ob odprtju iger,“ je dejal Lucianno Colonna, tiskovni predstavnik projekta. “Večina izmed njih so študenti in socialni delavci.“
Športniki bodo svojo energijo zagotovo hranili za pomembne tekme, ki jim bodo prinesle večno slavo. Vsaj takšno kot jo imajo svetovno znani nogometaši.
Razkrivamo na kakšen način in s kom seksajo zvezdniki okroglega usnja!
KOMENTARJI (6)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.