

Neki 21-letnik se je pred dnevi peljal ob južnem robu Velikega kanjona, ko je nenadoma skrenil s poti in zgrmel v globino. Tiskovni predstavnik Nacionalnega parka Veliki kanjon je sporočil, da se je avtomobil po 60 metrih padca ustavil na drevesu ob cesti Desert View Drive.
Ko se je vozilo dokončno ustavilo, je voznik zlezel iz njega, splezal z drevesa in se povzpel po pobočju na cesto. Tam je ustavil naključnega avtomobilista, ki je na pomoč poklical čuvaje parka.
Srečneža so zaradi manjših poškodb oskrbeli že na kraju nezgode, kasneje pa so ga za vsak primer odpeljali v najbližnjo bolnišnico Flagstaff Medical Center.
Čuvaji so ob tem sporočili, da so drugo jutro po nesreči res našli avtomobil, ki je bil zagozden v drevesni krošnji. Ni še znano, ali so ga že uspeli spraviti z drevesa.

KOMENTARJI (14)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.