
"Torej, s kom bi najraje odšli v posteljo?" so vprašali ameriško občinstvo in dobili – 'nekrofilske' odgovore. Bolj kot trenutne zvezde, so za anketirane privlačne ikone iz časov naših staršev in starih staršev, objavlja hrvaški spletni portal iskon.hr.
Od vseh zvenečih imen so ženske izbrale 'Kralja' – Elvisa Presleya. Če ga ne bi dobile, bi se zadovoljile z enonočno avanturo z večnim kavbojem, Johnom Wayneom, ali pa Frankom Sinatro oziroma uporniškim dečkom, Jamesom Deanom, ki bi sicer danes bil že med dedki ali pradedki. Na spisek desetih najbolj zaželenih sta se od modernih seks simbolov komajda priplazila Tom Cruise in Brad Pitt, ki sta pristala na osmem oziroma desetem mestu.

Moški bi med lepoticami najraje za posteljni sprehod izbrali Marilyn Monroe, če pa bi bila ta zasedena, pa Doris Day.
Za razliko od žensk, so moški že po dveh starejših damah izbrali nekaj novejših seks bomb. Na tretjem mestu se je tako znašla Angelina Jolie, že malce postarna Madonna takoj za njo, na petem mestu pa je temni dragulj, ki sliši na ime Halle Berry.
Žal nikjer ne piše, kolikšna je poprečna starost anketiranih...
In še lestvici:
10 Naj žensk (po moškem okusu):
1. Marilyn Monroe
2. Doris Day
3. Angelina Jolie
4. Madonna
5. Halle Berry
6. Jennifer Lopez
7. Renee Zellweger
8. Cameron Diaz
9. Natalie Portman
10. Gwyneth Paltrow
10 Naj moških (po okusu žensk):
1. Elvis Presley
2. John Wayne
3. Frank Sinatra
4. James Dean
5. Humphrey Bogart
6. Robert De Niro
7. Clarke Gable
8. Tom Cruise
9. Kirk Douglas
10. Brad Pitt