
Na naslovnici, ki jo je v oktobrski številki objavil mesečnik, je mati družine priljubljene serije Simpsonovi – Marge Simpson z značilno visoko modro pričesko, gola in skrita za naslonjačem v obliki slavnega Playboyevega logotipa, stiliziranega zajčka.
Revija je še napovedala, da bo v novembrski številki objavila zgodbo z naslovom Vrag v Marge Simpson, sestavljeno iz pogovora s priljubljeno junakinjo iz risank in fotografij. Marge Simpson naj bi bila tudi na velikem posterju na sredini Playboya, t. i. duplerici.

Playboy bo na ta način izkazal čast 'najbolj disfunkcionalni ameriški družini', ki je na televizijskih zaslonih že 20 let in o kateri so predvajali že več kot 400 delov risane serije.
Novi izvršni direktor Playboya Scott Flanders je še pojasnil, da želijo z objavljanjem junakinj iz risank na naslovnici pritegniti bralce od 20. do 30. leta. Bralci Playboya so sicer v povprečju stari 35 let.
KOMENTARJI (11)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.