
Po več mesecih ugibanj je jasno, da Tigerju Woodsu niso pomagale ne solze v javnosti, ne prošnje, ne podkupnine, ne zdravljenje zasvojenosti od seksa. Žena Elin ga zapušča, z njo pa gredo poleg otrok tudi milijoni dolarjev.
Švedinja naj bi se nameravala po ločitvi vrniti v domovino, čemur Woods zaradi otrok seveda nasprotuje, a celo njegovi odvetniki ga menda opozarjajo, da ima po tem, ko je javno znano, da je ženo varal z več kot 120 ženskami, precej slabe možnosti, da dobi skrbništvo nad otrokoma ali pa Elin prepove selitev.
Če gre verjeti viru Chicago Sun Timesa, bo Woods moral ob ločitvi Nordegrenovi prepustiti kar 615 milijonov evrov. Če se bo to zares zgodilo, bo to druga najdražja ločitev v športnih krogih. Nikakor pa ne najdražja v zgodovini. Preverite, katera bivša soproga je po ločitvi prejela kar 1,2 milijarde dolarjev in kdo se je ločil po 29 letih zakona zaradi ljubice, ki ga je zapustila že po nekaj mesecih.
KOMENTARJI (7)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.