Tuja scena

Vanilla Ice se primerja z Bieberjem

Los Angeles, 24. 07. 2011 06.30 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 2 min

Rob Van Winkle, ki je bolj znan pod umetniškim imenom Vanilla Ice, je pristal na naslovnicah, potem ko se je primerjal z Justinom Bieberjem in napovedal, da najstnik kmalu ne bo več slaven ...

Justin Bieber
Justin Bieber FOTO: X17ONLINE.COM
Justin Bieber
Justin Bieber FOTO: Reuters

Na spletni strani kanadskega Huffington Posta so objavili zgodbo, v kateri nekdanji raper Vanilla Ice primerja svojo kariero s kariero mladega zvezdnika Justina Bieberja. Napove mu tudi, da je njegova slava prehodna.

Dan pozneje je Rob trdil, da so si zgodbo in citate izmislili. "Napačno so me citirali. Vse skupaj je laž! Z Justinom sva prijatelja, prav tako se dobro razumem z njegovo družino. Mislim, da je Justin talentiran in bo še dolgo na sceni.“

Na omenjeni spletni strani je zapisano, da je Vanilla Ice primerjal svojo hitro pot do slave z Justinovo in najstniku napovedal prav tak "konec“, kot ga je doživel sam.

"Pesem Ice Ice Baby je bila popularna, ko sem bil star 16 let. Zato se lahko vživim v Justinov položaj,“ je izjavil raper, ki je bil znan v 90. letih. "Prodal sem več kot sto milijonov plošč. Moj vikend je trajal tri leta. Ves ta čas nisem vedel, kdo sem in kakšen je moj cilj v življenju.“

In čeprav se s 17-letnim Justinom, ki ima že kar nekaj hitov in uspešno ploščo, dokumentarni film ter parfum za ženske, ne more ravno primerjati, je Rob napovedal, da bo mladi Kanadčan hitro padel na realna tla.

"Predvidevam, da bo šel Bieber skozi to obdobje, ki mu pravim vikend in traja le nekaj let. Zaslovel je kot otrok … Kmalu bo na sceno prišel nekdo nov, nekaj svežega, in on bo pozabljen. Zabavno bo vse to gledati.

Ker je "pozabljeni raper" zanikal, da je vse to res izjavil, so na strani še zapisali, da vztrajajo pri svoji zgodbi. "Vanilla Ice je sicer na Twitterju zanikal pripombe o Bieberju, a mi imamo posnetek intervjuja. Morda je raper preprosto pozabil, kaj je rekel.“

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20

KOMENTARJI (22)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

BO1910
30. 07. 2011 14.41
Fox12: Ti si zelo razgledan človek, in spoštujem te, čeprav te ne poznam, ti mlad3n : si pa en navaden zafrostiran šolarček ki nima pojma o glasbi !!!!!!!
Janja Klancar
25. 07. 2011 12.09
@tadejstein kdo je reku da je RBD (rebelde) pozabljen ???? @mlad3n eden in isti ki skos kritizira .. nikol ne morš utihnt an ? čist skos eno in isto govoriš bla bla bla .. a ni dost da spamaš skos ? ... prava glasba huh? a si slišou ti kdaj kej drugga kt pa kričanje od metalike k sploh neveš kva poje ?!! .. pol pa ti veš kva je prava muska k so te starši naučil kva morš poslušat ... da čez 3 leta nebomo vedl kdo je Bieber ni res .. hm 3 leta nazaj so rekl da je on muha enodnevnca .. pa je res? ne ni na Twitterju ma trenutno 11,262,596 oboževalcev ki ga podpirajo in ga vedno bodo :D .. tko da ja umirse k nimaš zmerej prou .. učasih ljuje poslušajo tut kej druga ne sam tist kr je teb ušeč aveš ! .. so ya Bieber will live forever in BELIEBER'S HEARTS .. cause he have a swag .. Sexy lips, dirty hips, nice ass, high class, sexy smile, bieber style. ♥
User206445
25. 07. 2011 01.09
se kdo še spomni rebede, al kaj so že bli...? čes 3 leta bomo to spraševali o tem bobru.
Turgensis
25. 07. 2011 00.27
mlad3n ti ne moreš mani govorit, zadnje kar se bo zgodilo je to, da bo šolar meni o glasbi govoril, in to takšen, ki javno pove, da posluša to, kar so mu pokazali starši in da je to edina dobra glasba. dobra glasba je tista, ki jo sam najdeš in ti je všeč. metallica ni mani niti malo všeč, še atomic harmonic so mi boljši, ob njih se vsaj nasmejim. Bieber ni nič moj, je pa definitivno pri meni zapisan kot glasbenik z največjim potencialom. ti govoriš o tapravi muski?? kaj pa je taprava muska?? definiraj. a je tako kot tapravi moški?? takšne taprave stvari ne obstajajo, gre za to ali ti je všeč ali ti ni. za nekoga je taprav moški tisti, ki ima 5000€ plače, ko pride domov si odpre pivo in pretepe ženo, za nekoga drugega pa je razumevajoč in pošten moški tapravi! enako je pri glasbi, in naj ti povem, da je metal deležen največje kritike od vseh zvrsti, pa to še ne pomeni da ni taprava glasba to. po tvojem mnenju je samo hrmonika prava glasba v sloveniji al kako, saj je priljubljena pri največjem deležu slovenske populacije? ziher si ful priden očenec, če misliš da je neizmerno kul napisati bober... haha ti me pa vedno znova nasmeješ z izkazovanjem svoje intelegence!
User514663
24. 07. 2011 21.16
fox12 24.07.2011, 18:33 Spet se oglašaš, kdo govori za Heavy metal jst govorim za Metal. Mettalica, Def Leppard, itd. ne pa tisti ki neki kriči v 3 dni in nima nobenga smisla z ničemer, kt ta tvoj Bober. Jst govorim o tisti tapravi muski. Ah kaj ti sploh razlagam ko ne boš nikoli razumel. Sam da povejo po TV-ju ali radiju kaj je dobr si ti takoj zadovoljen.
User108308
24. 07. 2011 19.24
Ah dajte no. Kok je blo euforije okrog Spice Girls pa Kally Family al karkol so že bli. No to je rang Bieberja. In isto bo z njim. Ne moraš primerjat sploh Bieberja pa Beatlov!
Turgensis
24. 07. 2011 18.33
mlad3n metal je sramota že sam po sebi! da lahko nekdo zvok bruhanja ob spremljavi bobnov posluša ne bom nikoli razumel. sorry, ampak ti si zadnji ki lahko karkoli o glasbenikih rečeš, saj poslušaš to ko so ti pokazali starši. sam si to omenil. torej nisi nič boljši od tistih, ki poslušajo sašo lendero, ker so jim starši to pokazali, človek brez osebnosti pa res ne more sodit o uspešnih ljudeh! Vsi napovedujejo biebrov konec?? nisem še nobenega glasbenega menedžerja slišal o tem!
User447114
24. 07. 2011 17.00
justin bieber ga bo premagu
trabakula
24. 07. 2011 16.51
who is justin, ta in njemu podobni nimajo perspektive, razen pri mlečnih najstnicah, ki fantazirajo o nekem super tipu, ki ga bodo srečale in to naj bi bil ta Bober...hahaha
User514663
24. 07. 2011 14.55
Sej mu to že vsi napovedujemo da Bober ne bo dolgo pa sam minuse eni lepijo pa admin briše ko je njegov heroj Bober. Pa še pripomba na Bobrovo pozo. Kaj sramoti rock pa metal. Nej gre uno svoje polomljen tuc tuc reklamirat rock pa metal nej pust pr mer.
User688193
24. 07. 2011 14.37
Sej ne maram neki preveč Biebra, sam tale Vanilla Ice se pa po slavi res ne more primerjat z njim in sam pozornost išče.
User688193
24. 07. 2011 14.36
Naija, tokio hotel so še vedno popularni širom sveta, trenutno si utirajo pot na Japonskem.
User504698
24. 07. 2011 14.19
malo še bojo 13 letne punce norele za njim pol pa bo konec.. tak ko je blo s Tokio hotel..o njih tut ni več kaj dosti slišat
User589401
24. 07. 2011 13.22
Strinjam se z tem kar je povedal , Justin je konec koncev še otrok , ki je zaslovel , nebo dolgo več , 2 leti pa bo pozabljen , ker bodo na scenco prišli tudi drugi , pa tudi če sedaj pogledaš Justin ni neki ful slaven , tako da.
Turgensis
24. 07. 2011 13.08
ok, se popravljam. pri teh letih in po tako kratkem času ustvarjanja še nihče ni povzročil takšne evforije. drugače pa tudi tukaj ni zadeva zelo drugačna. veliko koncertov je namreč že policija odpovedla, ker so že pred začetkom morali veliko oboževalk odpeljati v bolnišnico in niso bili sposobni zagotavljati varnosti. kakorkoli, dejstvo je, da je med največjimi, in tudi njegov film je premagal poslovilni film Michaela Jacksona, kar je neverjetno, če še upoštevamo, da je bil od MJ po njegovi smrti zadnje delo. sicer mi je pa vseeno kako uspešen je kdo/ kako ni, jaz poslušam tisto kar mi je všeč. mi grejo pa na živce tisti komentarji, ki ne priznavajo uspešnosti posamezniga oz samo kritizirajo, ter želijo osebi ki je ne poznajo vse najslabše, pa naj bo gaga, bieber, rihanna,.... (ne tvoji).
User720058
24. 07. 2011 12.33
fox12 Oglej si kakšen posnetek koncerta Beatlov,ko so bolničarji komaj zmogli voziti iz dvorane vse nezavestne oboževalke.
Turgensis
24. 07. 2011 12.18
@bamsy to je uradna varnostnih služb, menedžerjev in policije. Kje je dejansko bila največja histerija ne vem, v modernem času je definitivno ni bilo takšne, prav tako, do sedaj še nisem slišal za katerega drugega zvezdnika, da bi mu policija prepovedala odhod iz hotela, zaradi neobvladovanja množice. Histerija okoli naštetih je bila zelo drugačna, saj so imeli svoj vrhunec v drugačnem času, današnja mladina je veliko bolj predrzna, neobvladljiva, vse informacije po zaslugi interneta se hitreje razširijo in tako se veliko hitreje pokaže slaba organiziranost policije,...
User720058
24. 07. 2011 11.57
fox1224.07.2011, 11:370 in da takšne histerije ni bilo še nikoli. No,ne pretiravat!Sicer vsa čast Justinu,veliko histerijo je povzročil in fantu želim vse dobro še naprej,samo dejstvo pa je,da se taka histerija zgodi na vsake toliko časa. Za največje histerije pa so odgovorni Elvis,Beatli,Michael Jackson...če jih naštejem samo ene par,ne pa en Justin Bieber.
Turgensis
24. 07. 2011 11.37
nihče ne ve, kaj se bo naredilo z bieberjem. dejstvo je, da se po popularnosti ne more primerjati z njim in da takšne histerije ni bilo še nikoli. zaenkrat kar koli izide z imenom bieber se nenormalno prodaja. Tudi njegov parfum, bo najverjetneje najbolj prodajan parfum leta, so dejale drogerije. Je pa tudi res, da če so tvoja ciljna skupina najstniki, si nekaj let na sceni, nato je nekdo drug. kako dolgo bo ostal na sceni je odvisno od tega, kdaj bo začel ustvarjati glasbo za starejšo publiko. Mislim, da mora čim prej začet ustvarjat glasbo za vse poslušalce R&B-ja, pa bo vse ok. fant je zelo talentiran, in bi ga bilo škoda, čeprav je kasnejši povratek tudi možen (če nisi zdrogiran), poglejmo npr britney spears.
User755912
24. 07. 2011 11.09
Dejstvo je da je Vanilla Ice ukradel del skladbe Under pressure skupine Queen. Ice ice baby pa je itak edini komad ki je uspel, pa še ta ukraden. Si je pa ded naredil reklamo, ga vlačijo po rumenih straneh in to samo zaradi ene tumaste izjave. Kr neki.