
Pri 77 letih je umrl igralec Michael Parks. Bil je eden najljubših igralcev slovitega režiserja Quentina Tarantina, igral je v grozljivki Od mraka do zore, ki jo je napisal Tarantino, in v obeh njegovih filmih Ubila bom Billa (Kill Bill).
Igral pa je tudi Jeana Renaulta v seriji Twin Peaks in v dveh filmih Kevina Smitha (Red State in Mrož – Tusk).
Novico o igralčevi smrti je sporočil prav Smith, ki je na Instagramu zapisal: "Z žalostjo sporočam, da je umrla moja filmska muza Michael Parks. Bil je in bo vedno ostal najboljši igralec, kar sem jih kdaj poznal. Oba filma, Red State in Mroža, sem napisal zanj, tako zelo sem imel rad njegovo igro. Bil je najbolj neverjeten igralec, ki sem ga kdaj koli imel srečo videti igrati."
KOMENTARJI (4)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.