![Tom Cruise na premieri v Londonu](https://images.24ur.com/media/images/424xX/Dec2012/61105296.jpg?v=c1d9)
Tom Cruise se je pojavil na londonski premieri filma Jack Reacher, na kateri je z veseljem in prijazno poklepetal z novinarji, ki so stali ob rdeči preprogi. Med drugim je razkril, da je trenutno zelo zaposlen, saj vsak dan snema prizore za novi film All You Need Is Kill, in da mu je London zelo všeč.
''Zelo rad sem tukaj. Tukaj sem posnel ogromno filmov in delal s številnimi ljudmi. Zdi se mi čudovit kraj, v katerem bi bilo lepo živeti,'' je o Londonu dejal znani zvezdnik, ki trenutno snema film za filmom, zaradi česar mu mnogi očitajo, da preživi premalo časa z njegovo najmlajšo hčerko Suri.
Zvezdnik je sicer razkril, da bo praznike preživel s svojimi otroki, 20-letno Bello, 17-letnim Connorjem in 6-letno Suri. ''Načrtovanih imamo nekaj posebnih dogodkov. Praznike bomo preživeli skupaj. Tega se zelo veselim,'' je še dodal Cruise.
![Tom Cruise s hčerko](https://images.24ur.com/media/images/884xX/Dec2012/61105308.jpg?v=97d3)
KOMENTARJI (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.