
Bujna 51-letna igralka Jennifer Tilly, ki je bila leta 1994 nominirana za oskarja v filmu Bullets Over Broadway, je ugotovila, da se njena kariera nikoli ni znašla v prvi kategoriji, ker pač ni bila zastavljena preko posteljnih uslug.
"Močno obžalujem, da nisem spala z več slavnimi ljudmi. Če bi to storila tekom svoje igralske kariere, bi bila moja knjiga takojšnja uspešnica," razmišlja Tillyjeva, ki je napol kitajskega rodu.
No, ne glede na vse, pa je zadnje čase še najbolj aktivna v igralstvu, saj na velika platna prihajajo filmi The Making Of Plus One, 30 Beats, trenutno pa snema The Secret Lives of Dorks.
KOMENTARJI (14)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.