

Občinstvo in strogo žirijo, ki jo sestavljajo Simon Cowell, Amanda Holden, Alesha Dixon in David Walliams, sta najbolj prepričala Ashleigh in šestletni kuža Pudsey. Nastopila sta na glasbeno podlago iz filma Misija: Nemogoče in postala zmagovalca šeste sezone oddaje Britain's Got Talent (Britanija ima talent). Ashley in Pudsey bosta zato prejela denarno nagrada v vrednosti 500 tisoč angleških funtov (622.206,66 evra). 17-letna Ashleigh je ob zmagi dejala, da bo nekaj denarja takoj porabila. ''Najprej bom kupila veliko poslastic za Pudseyja in mu kupila novo posteljo,'' je dejala presenečena najstnica.
Simon Cowell, ki je med bolj strogimi sodniki, a velja za velikega ljubitelja živali, je zmagovalni nastop komentiral z besedami: "To je bil eden mojih najljubših nastopov v celotni sezoni. Saj veste, kako zelo imam rad pse in obožujem tako Ashleigh kot Pudseyja. Vedno boljša sta in vajin napredek v tako kratkem obdobju je čudež."
Med drugim je znani glasbeni producent še dejal, da verjame, da bo Pudsey postal najbolj znan pes na svetu in da je njegova naslednja postaja Hollywood.
Poglejte si zmagovalni nastop Ashleigh in Pudseyja:
KOMENTARJI (67)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.