"Cel večer so mi govorili, da imam seksi telo in da sem lepa," se je pohvalila 33-letna Gianna Apostolski, ki je pri južnih sosedih zaslovela z napovedovanjem vremena zgoraj brez. Pred kratkim se je udeležila neke zabave v priljubljenem crikveniškem klubu. Kmalu po polnoči so se tja prišli zabavat postavni odbojkarji iz Francije, ki so bili nad rjavolasko tako navdušeni, da so se vpričo nje slekli in ji pokazali svoja mišičasta telesa in zadnjico. Gianna se ni zadovoljila zgolj z gledanjem in je šla nemudoma v napad. S slastjo je otipavala zagorele zadnjice in se pri tem neznansko zabavala. "Dotikala sem se le njihovih ritk, več pa nisem videla," je v smehu povedala pogumna Hrvatica, ki ima srečo, da je doma ne čaka ljubosumni mož. Njen Ivica Nova je že navajen provokacij svoje razuzdane žene, ki obožuje provokacije.
Tuja scena
Hrvaška voditeljica otipavala pijane športnike
Zagreb, 07. 07. 2010 06.30 |
PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min
Avtor
Z.B.
Komentarji
52
Gola hrvaška vremenarka Gianna Apostolski se je znašla v pravem ženskem raju, ko so jo obkrožili postavni športniki francoske odbojkarke reprezentance. Zaradi pretirane količine popitega alkohola so se razgalili, ona pa jih je začela otipavati.
UI
Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
KOMENTARJI (52)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.