Dalmatinski pevec Davor Radolfi te dni snema videospot za pesem Bez obzira z aktualnega albuma Adriatica latina. Prve kadre so posneli v zagrebškem klubu, ostalo pa bodo posneli na stari železniški postaji na Reki.
Poleg snemanja videopota pa pevca čakajo še ostale medijske obveznosti. Slednje trenutno namenja slovenski publiki. Na zadnjem koncertu v dvorani v Novem mestu je popolnoma navdušil dolenjske poslušalce. Na odru se mu je pridružil tudi pevec Oliver Dragojević.
Sicer pa se bo slovenska turneja končala 16. maja s koncertom na grajskem dvorišču v Brežicah, nato pa zaposlenega glasbenika že čakajo številni koncerti na Hrvaškem in v Bosni in Hercegovini, s katerimi bo obeležil 20 let uspešne glasbene kariere.
KOMENTARJI (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.