
Scenarist in režiser evrovizijskega videospota No One, je i3, direktor fotografije in snemalec Aleš Belak, stilist David Matej Goljat, scenografinja Greta Godnič, masker Luka Simšič, koreograf Anže Škrube, rekviziterja Sašo Djordjevič in Tadej Vogrin, montažer Urban Potočnik, producent pa Edo Brzin.
Naša predstavnica Maja Keuc se bo s skladbo No one, za katero najprej niso načrtovali snemanje spota, predstavila v drugem delu drugega polfinalnega večera 12. maja 2011 pod zaporedno številko 13. Še prej bodo menda poskrbeli za njeno promocijo – tudi z najnovejšim videospotom, nad katerim pa zaenkrat – po odzivih sodeč – ni nekega zadovoljstva, češ da nima ne repa ne glave.

KOMENTARJI (254)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.