Prestolnica je v soboto, 17. maja, gostila drugi dan elektronike, prireditev v organizaciji Futuristing Music, ki je namenjena promociji plesnoelektronske kulture kot enega ključnih gibal popkulture zadnjih dveh desetletij.
Letos se je na pobudo gostitelja srečanja, didžeja Umeka, v Križankah in klubu Factory s svojimi glasbenimi, grafičnimi, likovnimi, vizualnimi, multimedijskimi in fotografskimi deli predstavilo preko dvajset izbranih mojstrov iz šestih evropskih držav.

Ob glasbenih nastopih Umeka, Oliverja Huntemanna, Marca Romboya, Dustyja Kida in Lützenkirchna si bomo kot poseben vrhunec večera zapomnili teater luči francoskega plesnega iluzionista Lasermana. Obiskovalci so lahko v Križankah podpisali tudi peticijo za razglasitev 16. maja – dneva elektronike za uradni praznik elektronike.
KOMENTARJI (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.