Ameriška pevka Donna Summer se je pri svojih 59. letih znova zavihtela na vrh Billboardove dance lestvice. Skok na najvišje mesto ji je uspel z novim singlom I'm On Fire.
Donna je tako postala prva oseba, ki je imela dance uspešnice številka 1 v zadnjih štirih desetletjih, to je v 70-ih, 80-ih, 90-ih ter v novem tisočletju.

Pod njen izjemno uspešni novi singel so se podpisali Matty Soulflower ter Baggi Begovic & Soul Conspiracy. Pesem bo 20. maja izšla na Donninem novem albumu z naslovom Crayons.
Pevka s pravim imenom LaDonna Adrian Gaines je zadnji avtorski studijski album Mistaken Identity izdala leta 1991, nato pa tri leta pozneje še božični album Christmas Spirit.
KOMENTARJI (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.