
Legendarni Slash, ki bo konec julija dopolnil 47 let, bo 10. julija na hollywoodskem Pločniku slavnih (Walk of Fame) dobil svojo zvezdo. Očitno so njegovi predstavniki vložili prijavo, da se bo kodrolasi rocker, poznan po svojem cilindru in vrhunskih solažah, pridružil pisani druščini, ki s svojimi zvezdami krasi Hollywood Boulevard. Prireditelji slovesnosti so zapisali, da so veseli, da bodo lahko med hollywoodske zvezde dodali tudi ime enega največjih rock kitaristov vseh časov.
Slovesnosti se bosta med drugim udeležila tudi slavni filmski producent Robert Evans in igralec Charlie Sheen. Po prireditvi bo Slash izvedel koncert v lokalu Hard Rock Cafe na slavnem bulvarju.
Slash je bil vodilni kitarist skupine Guns N' Roses med letoma 1985 in 1996, ko je po sporu s frontmanom Axlom Roseom zapustil zasedbo. Kitarist, rojen kot Saul Hudson v Stoke-On-Trentu v Veliki Britaniji, je bil pozneje član skupin Slash's Snakepit, Slash's Blues Ball in Velvet Revolver. Trenutno je na turneji, na kateri promovira svoj samostojni album Apocalyptic Love. Konec junija bo kot posebni gost Ozzyja Osbourna nastopil tudi na Belgrade Calling Festivalu.
KOMENTARJI (8)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.