Nabrita rokerska zasedba Kill Kenny predstavlja novi singel in videospot za pesem Lokomotiva, s katero so se izjemoma preizkusili v slovenščini in tako ciljajo na domačo prepoznavnost. S pesmijo pa napovedujejo izid drugega albuma, ki naj bi izšel sredi letošnjega leta.
Za vizualizacijo je poskrbel eden najbolj zaposlenih domačih režiserjev Marko Duplišak.

"Z Markom smo sodelovali prvič, predhodnja dva spota smo posneli s Perico, ki pa je bil tokrat zaseden. Obenem smo o Marku slišali veliko pozitivnega in smo mu povsem zaupali. Pesem je udarna z rokenrol temo in Marko je bil tu več kot prava izbira. Posneli smo preprost in zabaven videospot, direktno v obraz. Morda rahlo bizaren in provokativen ampak zelo na prvo žogo in tako rekoč posnet v enem šusu! Pustite se presenetiti, Jure, naš pevec je praktično edini protagonist videospota. V kratkih treh minutah in pol doživi marsikaj zanimivega. Istočasno pa že pripravljamo material za novo ploščo, katere prava predstavitev bo na pomladnih in poletnih festivalskih odrih. Pripravite se na drveči in rušilni rokenrol z indie ter alter rock primesmi. Vabimo vas na januarske koncerte po Sloveniji, ko bomo v tek pognali našo rokenrol Lokomotivo in zbirali dodatna sredstva za izdajo našega drugega albuma!" obljubljajo fantje iz zasedbe Kill Kenny.
Fantje so s svojo rock karavano že obiskali Ajdovščino in Koper, pred njimi pa so še koncerti v Novem mestu, Ljubljani, Mariboru in Bistrici ob Sotli.
Oglejte si videospot!
KOMENTARJI (5)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.