48-letna pop in country pevka Kathryn Dawn Lang bo na prvem antologijskem albumu zbrala vse največje uspešnice iz svojega 25-letnega ustvarjalnega obdobja. Na dveh diskih bodo objavljene tudi pesmi Constant Craving, Summerfling, Smoke Rings, njena inačica Cohenove Hallelujah, kot tudi nekatere skladbe z zadnjega albuma Watershed iz leta 2008.

Posebej zanimivo bo prisluhniti desetim doslej zelo redko slišanim skladbam, ki jih je K.D. Lang posnela v svoji četrt stoletja dolgi karieri. Med te spadajo nekateri njeni dueti, pesmi s soundtrackov in koncertne verzije studijskih hitov.
Tako rekoč prvič bomo slišali njena dueta s Tonyjem Bennettom in Royjem Orbisonom, prepevanje skladb Beatlov (Golden Slumbers, The End), v paketu pa bo tudi DVD z vsemi njenimi videospoti in številnimi koncertnimi posnetki.
KOMENTARJI (1)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.