Pevka Beyonce Knowles, ki je več kot uspešno osvojila r’n’b tržišče, je prejšnji vikend šokirala oboževalce. V Los Angelesu je namreč nastopila s skladbo Irreplaceable, ki jo je preoblekla v country verzijo. Na odru so ji družbo delali člani country zasedbe Sugarland.
“Beyonce je poskusila z nečim čisto novim. Je velika oboževalka country glasbe, zato bo poskusila tudi s tem žanrom,” so zapisali ameriški mediji.

Pri snemanju ji bo pomgala Amanda Ghost, s katero sta že sodelovali, saj je Amanda napisala uspešnico Beautiful liar, ki jo skupaj s Shakiro poje Beyonce.
Pevkini menedžerji so prepričani, da je country glasba v Zduženih državah Amerike izjemno priljubljena in bo skupaj z lepo Beyonce doživela še večji razcvet.
KOMENTARJI (3)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.