Film/TV

Jessica v novem trilerju

Los Angeles, 03. 09. 2005 00.00 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Jessica Alba in Hayden Christensen bosta soigralca v novem psihološkem trilerju Awake.

Pred brhko Jessico je zagotovo bleščeča filmska kariera
Pred brhko Jessico je zagotovo bleščeča filmska kariera FOTO: Reuters

Simpatična Jessica Alba, ki smo jo nedavno lahko gledali v uspešnici Mesto greha, trenutno pa jo v naših kinematografih lahko gledamo v znanstveno-fantastični akciji Fantastični štirje, je podpisala pogodbo za nastop v trileju Awake, ki ga bodo začeli snemati oktobra.

Njen soigralec pa bo Hayden Christensen, ki se je proslavil z vlogo mladega Dartha Vaderja v tretjem delu sage Vojna zvezd. Igral bo človeka, ki ima "narkotično zavedanje". Tako se mu dogaja, da se med zdravniškimi operacijami zbuja in se zaveda, čeprav je telesno omrtvičen.

Alba igra njegovo ženo , ki se mora z vsem kosati, za povrh pa jo preganjajo še njeni lastni demoni.

Producenti že obljubljajo, da bi film za kirurgijo naredil to, kar je za morje in nevarnost morskih psov naredil film Žrelo. Snemati bodo začeli oktobra, film pa bo režiral Joby Harold, ki ga je tudi oscenaril, piše spletni portal Ananova.com.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20