
Amaterski pornič se distribuira v Tuzli, prikazuje pa se tudi v nekaterih tamkajšnjih kafičih, poroča bosansko-hercegovski portal Bljesak.info.
Posnetek mlade Tuzelčanka, na katerem ta seksa s svojim nekdanjim fantom, naj bi nastal lani. Porno izdelek, ki se je na trgu pojavil pred tednom dni, je povzročil pravi val povpraševanja, z njegovo distribucijo pa naj bi nekateri kar nekaj zaslužili.
"V primerjavi s tem je Severinin pornič pravi mačji kašelj. Po tem, kar smo lahko videli na posnetku, je jasno, da sta oba akterja vedela, da se njun odnos snema," je povedal eden od gledalcev.
Po poročanju bosanskih medijev bi primer lahko postal predmet preiskave tamkajšnje policije in tožilstva. Organom pregona je primer predala mama dekleta, ki se pojavlja na posnetku, potem ko ji je prišlo na ušesa, da se film vrti po kavarnah in celo kroži po internetu.
Sum je padel na "igralkinega" bivšega fanta, prav tistega s posnetka. Ta naj bi po koncu razmerja začel groziti bivšemu dekletu, da bo sporni material prišel v javnost, če mu ne izroči 5.000 mark ali se z njim poroči. Dekle kot kaže njegovih zahtev ni hotelo izpolniti.
KOMENTARJI (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.