Mladoporočenca sta se pred dnevi vrnila s poročnega potovanja, ki jima ga je podaril portal popotovanje.si.

Ker ElTyeb prihaja iz Sudana, nas ni skrbelo, da bi imela mladoporočenca v Egiptu težave s sporazumevanjem. Še več, prepričani smo bili, da ju bodo domačini vzeli za svoja. In res je bilo tako.
"Ja, z domačini sva se res takoj ujela, ker Tyeb obvlada arabsko in so naju vzeli za svoja. Zato sva bila večino časa v bazenu pri hotelu, ker sva se z natakarji zelo dobro razumela," nam je povedala Mateja.

Še več ekskluzivnih fotografij iz Egipta, zgodbo o barantanju in njuno navdušenje nad vodno pipo oziroma šišo boste našli tukaj.
KOMENTARJI (104)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.