
"Letos sem dopustovala predvsem na slovenski in nemški obali, saj si zaradi Luce se nisem upala privoščiti odhoda v kakšne preveč eksotične kraje," nam je povedala Mirna in dodala, da ji letošnje kislo poletje čisto odgovarja, saj ne mara prevelike vročine.
Za Mirno sicer sanjska destinacija še vedno ostaja Azija (med popotovanjem po Tajski je spoznala tudi Nemca Alexandra, s katerim ima sinčka Luco) in v prihodnosti namerava odpotovati tja za dlje časa.
Trenutno se Mirna s sinčkom pripravlja na njegov prvi odhod v vrtec, še vedno pa piše pesmi za druge izvajalce. Ker že zelo pogreša prepevanje in nastopanje, pa načrtuje tudi izid lastne skladbe.

KOMENTARJI (14)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.