Svetovni popotnik, umetnik in režiser na številnih odrih svet Igor Jelen - Igy pravi, da ima njegov skrivnostni prostor posebno dušo, vrednost in energijo.
Stanovanje je narejeno s pridihom svetovljanstva. Kljub temu da je hiša, v kateri je Igyjevo kraljestvo, stara 300 let, se umetnik v njej počuti odlično. "Danes stanovanje praznuje 12. rojstni dan, tako da so spremembe dobrodošle," je povedal Igy, ki je s porušeno steno med spalnico in dnevno sobo dal stanovanju novo opremo, svežino in energijo.
Igor Jelen je svoje stanovanje urejal in opremil popolnoma sam. Poslikal je stara okna in vrata ter pobarval več stoletij stara tla. V njem najdemo zgodovinsko pohištvo, številne dodatke. Stole iz Grčije, palmi iz Maroka in Tunisa, oljko iz Santorina, keramiko s Portugalske, iz Tunizije, Grčije, Toscane, z Ibize, iz Mikonosa ter umetnine iz Afrike. Tu je še poslikan porcelan z Nove Zelandije, iz Avstralije in Južne Afrike.
Stalna gostja Igyjevega kraljestva je njegova vedno nasmejana mama Mia, ki skrbi, da v poletnem času rastilne preživijo trimesečno vročino.

KOMENTARJI (14)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.