Zmaji s porazom zaključili sezono v ligi EBEL

Gradec, 02. 03. 2014 21.05 |

Hokejisti ljubljanske Telemach Olimpije so v dvoboju desetega, zadnjega kroga 2. dela lige EBEL izgubili na gostovanju v Gradcu (6:2). Sezono so tako sklenili s še enim porazom.

Miha Verlič
Miha Verlič FOTO: Damjan Žibert

Hokejisti ljubljanske Telemach Olimpije so z obračunom v Gradcu sklenili letošnjo mednarodno sezono. Podobno kot v prejšnji sezoni so ostali brez nastopa v končnici. V obračunu zadnjega kroga so bili njihovi tekmeci igralci moštva Graz 99ers, ki so želeli skromno tekmovalno leto zaključiti z zmago. In uspeli. Po izenačeni prvi tretjini so v nadaljevanju zaigrali veliko bolje in v drugi tretjini zabili dva, v zadnjih dvajsetih minutah pa dodali še tri, pri čemer so prejeli le enega.

Obračun se je tako končal s 6:2 v korist avstrijskega predstavnika v ligi EBEL. Ob tem dodajmo, da je brez končnice ostal denimo tudi branilec naslova, celovški KAC.